Magiškos išleistuvės

Artėja vasara, o kartu ir darželio ar mokyklos išleistuvės,

siūlome jums sukurti tikrą šventę magiškoje aplinkoje!

Kviečiame jus švęsti darželio ar mokyklos išleistuves „Illusion Rooms“ Vilniuje.

MAGIŠKA ŠVENTĖ

Jūsų laukia itin magiška pramoga! Apsilankymas iliuzijos kambariuose leis išmėginti magiją patiems ir netgi tapti jos dalimi. Pažadame – puikius įspūdžius ir šaunias nuotraukas!

Antrojoje šventės dalyje jūsų laukia stebuklingas susitikimas su Merlino burtininku arba Viduramžių Grafu, kuris įtrauks jus į magijos pasaulį bei atskleis triukų paslaptis. 

Pasiūlymo kaina – 280 €. Į kainą įskaičiuota:

  • apsilankymas „Illusion Rooms“
  • magiškas iliuzionisto pasirodymas – edukacija (45 min.)
  • 2 valandos uždaroje laisvalaikio erdvėje vaišėms
  • šventėje dalyvauja iki 30 žmonių (kiekvienas papildomas asmuo 6€)

Pasiūlymas tinka ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams.

Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € užstatą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.

MAGIŠKA PAMOKA

Nors mokslo metai jau baigiasi, šios pamokos vaikai tikrai lauks, o po jos ilgai dalinsis įspūdžiais.  Magiški eksperimentai, kurių metu daiktai pakeis savo spalvą, ledo gamyba, muilo burbulų tortas, cheminės medžiagų reakcijos bei lobių paieška – tai tik maža šventės dalis, daugybė įspūdžių ir išbandymų laukia jūsų.

Šventės kaina – 300 €. Į kainą įskaičiuota:

  • apsilankymas „Illusion Rooms“
  • mokslininkų rengiamas pasirodymas – edukacija (iki 1,5 val.)
  • 2 valandos uždaroje laisvalaikio erdvėje vaišėms
  • šventėje dalyvauja iki 20 žmonių (kiekvienas papildomas asmuo €)

Programa tinka mokyklinio amžiaus vaikams.

Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € užstatą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.

STEBUKLINGOS KELIONĖS

Garsūs iliuzionistai Arvydas Stonys ir Mantas Wizard pristato magijos spektaklį visai šeimai „Stebuklingos kelionės“. Šis magijos spektaklis sudomins ne tik mažuosius žiūrovus, bet ir jų tėvelius, nes tai nepaprasta, magiška, ir siurprizų kupina istorija apie jaunojo burtininko kelionę pas Didžiuosius magus ir svajonių išsipildymą, kuri pasakojama su neįtikėtinais fokusais bei triukais. Pasirodyme dalyvauja skirtingi personažai, demonstruojami klasikiniai ir modernūs triukai, į pasirodymą taip pat įtraukiami žiūrovai. Magijos pasaulis neparastai viliojantis ir stebuklingas. Pasinerkite į nepaprastą kelionę kartu su vienais iš geriausių iliuzionistų Lietuvoje!

Spektaklio kaina – 1600 €.

Renginys organizuojamas Jūsų patalpose, žmonių skaičius neribojamas. Trukmė – 45 min.

Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 300 € užstatą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 7 dienoms.