Kalėdinis pasiūlymas su Elfe

Kalėdinis pasiūlymas “Įsimintinos akimirkos su Elfe”

Visi tyliai arba garsiai laukiame gražiausios metų šventės – Kalėdų. Tuo metu skaičiuojame žvaigždes, rašome laiškus, stebime blizgantį sniegą ir pasineriame į stebuklingų personažų keliones. Kviečiame šventes sutikti „Illusion rooms“ su stebuklingąja Elfe! Nudžiuginkite save ir vaikus!
Programa be galo aktyvi ir turininga, tad nei vienam neteks nuobodžiauti: šoksime su Elfe, įsitrauksime į kūrybines dirbtuvėles, fotografuosimės, stebėsime paslaptingus pasirodymus su kortomis ir pasipuošime laikinomis tatuiruotėmis!

Jūsų laukia nuotaikinga Elfės programa ir kalėdiniai šokiai. Šventine nuotaika pasirūpins Elfė, nes šoksime su vaikais taip stipriai, kaip baltos snaigės sukasi vėjui pučiant. Amerikietis Harlan Miller yra pasakęs, kad norėtų truputį Kalėdų dvasios uždaryti į stiklinius indus ir juos atidarinėti kiekvieną mėnesį. Mes vietoje stiklinių indų siūlome pasigaminti kalėdinį atviruką, kurį atsiversti galėsite kiekvieną mėnesį ir prisiminti šiltą šventę. Atvirukus darysime iš spalvoto popieriaus, džiovintų įvairių augalų, piešime blizgančiais klijais stebuklingus personažus ar gyvūnus.

Vaikai pasipuoš kalėdinėmis laikinomis tatuiruotėmis, o juk taip smagu būti ryškiu! Vaikams reikės tiesiog išsirinkti ko nori: spalvos, ornamentai, blizgučiai, gyvūnai, kontūrai, daiktai ir dar daug daug visko. Rinkitės originalią ir spalvingą šventę kartu su Elfe!

Kalėdinės šventės kaina – 150 €. Į kainą įskaičiuota:
apsilankymas „Illusion rooms Vilnius“;
animatorės programa iki 40 min;
kalėdiniai šokiai;
laikinos tatuiruotės;
paslaptingas pasirodymas su kortomis;
kalėdinio atviruko gamyba;
1 valandos uždaros laisvalaikio erdvės nuoma;
gimtadienyje dalyvauja iki 15 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 6 €).

Programa vedama lietuvių, rusų, lenkų kalbomis.

Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50eur avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.

Būtina išankstinė rezervacija. 

Mob. tel. 867252910, el. paštas revervacija@illusions.lt