Šventė su Kalėdų Seneliu ir Snieguole

Šventė su Kalėdu seneliu ir Snieguole”

Visi tyliai arba garsiai laukiame gražiausios metų šventės – šv. Kalėdų. Tuo metu skaičiuojame žvaigždes, rašome laiškus, stebime blizgantį sniegą ir pasineriame į stebuklingų personažų keliones. Kviečiame šventes sutikti „Illusion rooms“ su stebuklingais ir iliuzijomis! Nudžiuginkite save ir vaikus!
Programa be galo aktyvi ir turininga, tad nei vienam neteks nuobodžiauti: įtrauksime Jus į aktyvias užduotis su Snieguole ir Kalėdų seneliu, , fotografuosimės, pasinersime į magiją iliuzijų kambariuose!

Jūsų laukia nuotaikinga kalėdinių personažų programa ir iliuzijos. Šventine nuotaika pasirūpins Snieguolė ar bet kurie kiti du Jūsų pasirinktas personažai, nes šoksime su vaikais taip stipriai, kaip baltos snaigės sukasi vėjui pučiant. Amerikietis Harlan Miller yra pasakęs, kad norėtų truputį Kalėdų dvasios uždaryti į stiklinius indus ir juos atidarinėti kiekvieną mėnesį. Mes vietoje stiklinių indų siūlome pasidaryti šauniausių kalėdinių nuotraukų.

Rinkitės originalią ir spalvingą šventę kartu su iliuzijomis ir Kalėdiniais personažais!

Kalėdinės šventės kaina su nuolaida – 216 €.

Į kainą įskaičiuota:

  • Neribotas apsilankymas „Illusion rooms Vilnius“ kambariuose;
  • Kalėdų senelio ir snieguolės programa (40 min);
  • Kalėdiniai šokiai;
  • Laikinos tatuiruotės (veidukų išpiešimas);
  • Uždaros laisvalaikio erdvės nuoma (1 val.);


Pasiūlyme dalyvauja iki 15 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo +8 €).

Programa vedama lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50eur avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.

Būtina išankstinė rezervacija. 

Mob. tel. 860394024, el. paštas revervacija@illusions.lt