Vaikų gimtadieniai – „Magiškas gimtadienis“

Magiškas gimtadienis

Norite savo vaikui sukurti įspūdingą gimtadienį, kuris nustebins tiek jį patį, tiek jo draugus? Magiškas gimtadienis – kažkas neįprasto, įspūdingo ir smagaus! Tai puiki atrakcija, kurios metu vaikučiai ne tik stebės mago pasirodymus, tačiau galės su juo pabendrauti, galbūt net sužinoti kelis triukus! Žinoma, mago paslaptys turi būti griežtai saugomos, tad jeigu jos Jums bus atskleistos… negalėsite jomis dalintis!

Magiškos atmosferos persmelkti žymaus iliuzionisto Arvydo Stonio pasirodymai pakerės ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Savo pasirodymus visame pasaulyje Arvydas Stonys rengia jau 30 metų, jis yra Lietuvos iliuzionistų klubo prezidentas. Padovanokite vaikui stebuklingą gimtadienį, o mes suteiksime magišką nuolaidą.

Magiškojo gimtadienio metu vaikai galės ne tik pramogauti iliuzijos kambariuose, tačiau jų lauks ir tikro iliuzijos meistro – burtininko Merlino ar viduramžių Grafo pasirodymas, kurio metu vaikų dėmesį prikaustys neįtikėtinos magijos subtilybės ir nesuvokiami triukai! Įspūdingas, magiškas vaikučio gimtadienis gali būti puiki dovana! Juk magija bus rodoma iliuzijos kambariuose… Kas gali būti paslaptingiau?

Magiškas gimtadienis + apsilankymas iliuzijų kambariuose – 180 €

Į kainą įskaičiuota:

  • iliuzionisto pasirodymas (iki 25 min.);

  • 1 val. apsilankymas iliuzijų kambariuose;

Gimtadienyje dalyvauja iki 15 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 6 €), iliuzionisto pasirodymas rengiamas lietuvių ir rusų kalbomis. Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.

Magiškas gimtadienis + apsilankymas iliuzijų kambariuose + uždaros laisvalaikio erdvės nuoma –  200 €

Į kainą įskaičiuota:

  • apsilankymas iliuzijų kambariuose;

  • iliuzionisto pasirodymas (iki 25 min.);

  • 2 valandų uždaros laisvalaikio erdvės nuoma;

Gimtadienyje dalyvauja iki 25 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 6 €), iliuzionisto pasirodymas rengiamas lietuvių ir rusų kalbomis. Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.

Norėdami užtikrinti tvarką, saugų apsilankymą ir kambarių taisyklių laikymąsi leidžiame ATSAKINGAM už vaikus asmeniui vaikščioti visuose iliuzijų kambariuose nemokamai.

Būtina išankstinė registracija;  Mob. tel. 860394024, el. paštas revervacija@illusions.lt