Vaikų gimtadieniai – „Magiškas gimtadienis“

Magiškas gimtadienis

Norite mažajam burtininkui sukurti įspūdingą gimtadienį, kuris nustebins tiek jį patį, tiek jo draugus? Magiškas gimtadienis – kažkas neįprasto, įspūdingo ir smagaus! Tai puiki atrakcija, kurios metu vaikučiai ne tik stebės mago pasirodymus, tačiau galės su juo pabendrauti, galbūt net sužinoti kelis triukus! Žinoma, mago paslaptys turi būti griežtai saugomos, tad jeigu jos Jums bus atskleistos… negalėsite jomis dalintis!

Įspūdingas, magiškas vaikučio gimtadienis gali būti puiki dovana! Juk magija bus rodoma iliuzijos kambariuose… Kas gali būti paslaptingiau?

Magiškojo gimtadienio metu Jūsų vaikai galės ne tik pramogauti iliuzijos kambariuose, tačiau jų lauks ir tikro iliuzijos meistro – burtininko Merlino ar viduramžių Grafo pasirodymas, kurio metu vaikų dėmesį prikaustys neįtikėtinos magijos subtilybės ir nesuvokiami triukai!

Magiškos vaikų gimtadienio šventės kaina 200 €. Į kainą įskaičiuota:

  • apsilankymas „Illusion Rooms Vilnius“;

  • iliuzionisto pasirodymas (iki 25 min.);

  • 2 valandų uždaros laisvalaikio erdvės nuoma;

  • gimtadienyje dalyvauja iki 25 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 6 €)

Iliuzionisto pasirodymas rengiamas lietuvių ir rusų kalbomis.

Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.