Vaikų gimtadieniai – „Neoninis gimtadienis“

Neoninis gimtadienis

Norite savo vaikui sukurti įsimintiną gimtadienį, kuris nustebins tiek jį patį, tiek jo draugus? Neoninis gimtadienis – kažkas neįprasto, įspūdingo ir smagaus! Tai puiki atrakcija, kurios metu vaikai ne tik lavins savo kūrybiškumą piešdami su specialiais odai, tamsoje šviečiančiais neoniniais dažais, tačiau galės dalyvauti  ir aktyviose estafetėse, užduotyse ar šokiuose, kurie tikrai neleis liūdėti!

Su akcija darbo dienomis “Neoninis gimtadienis + uždaros laisvalaikio erdvės nuoma”: 144 €

Į kainą įskaičiuota:

  • Apsilankymas „Illusion Rooms Vilnius“ kambariuose;
  • Gimtadienio programa su animatoriumi (iki 1val.);

  • 1 valandos uždaros laisvalaikio erdvės nuoma.

Gimtadienyje dalyvauja iki 15 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 7 €), gimtadienio programa rengiama lietuvių ir rusų kalbomis. Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 3 dienoms.

Neoninis gimtadienis + apsilankymas iliuzijų kambariuose + uždaros laisvalaikio erdvės nuoma: 180 €

Neoninio gimtadienio metu vaikai galės ne tik pramogauti iliuzijos kambariuose, tačiau jų lauks ir spalvingas neoninis vakarėlis, kurio metu vaikai bus išdažomi su specialiais odai neoniniais dažais, kurie šviečia naudojant UV šviestuvus, šokiai, aktyvūs žaidimai ir estafetės vakarėlio metu neleis liūdėti nei vienam šventės svečiui! Kas gali būti smagiau ir spalvingiau?