Vaikų gimtadieniai – „Neoninis gimtadienis“

Neoninis gimtadienis

Norite savo vaikui sukurti įsimintiną gimtadienį, kuris nustebins tiek jį patį, tiek jo draugus? Neoninis gimtadienis – kažkas neįprasto, įspūdingo ir smagaus! Tai puiki atrakcija, kurios metu vaikai ne tik lavins savo kūrybiškumą piešdami su specialiais odai, tamsoje šviečiančiais neoniniais dažais, tačiau galės dalyvauti  ir aktyviose estafetėse, užduotyse ar šokiuose, kurie tikrai neleis liūdėti!

Neoninio gimtadienio metu vaikai galės ne tik pramogauti iliuzijų kambariuose, tačiau jų lauks ir spalvingas neoninis vakarėlis, kurio metu vaikų veidus papuošime su specialiais odai neoniniais dažais, kurie šviečia tamsoje, naudojant UV šviestuvus. Šokiai, aktyvūs žaidimai ir estafetės vakarėlio metu neleis liūdėti nei vienam šventės svečiui! Kas gali būti smagiau ir spalvingiau?

Neoninis gimtadienis + uždaros laisvalaikio erdvės nuoma + apsilankymas iliuzijų kambariuose” – 180 €

Į kainą įskaičiuota:

  • Apsilankymas „Illusion Rooms Vilnius“ kambariuose;
  • Gimtadienio programa su animatoriumi (iki 1val.);

  • 1 valandos uždaros laisvalaikio erdvės nuoma.

Gimtadienyje dalyvauja iki 15 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 7 €), gimtadienio programa rengiama lietuvių ir rusų kalbomis. Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 3 dienoms.

Norėdami užtikrinti tvarką, saugų apsilankymą ir kambarių taisyklių laikymąsi leidžiame ATSAKINGAM už vaikus asmeniui vaikščioti visuose iliuzijų kambariuose nemokamai.

Būtina išankstinė registracija;

Mob. tel. 860394024, el. paštas revervacija@illusions.lt